şehirler arası nakliyat

Karşıyaka Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası nakliyat, bölgesel nakliyeye göre daha geniş kilometre barındıran lojistik biçimidir. Lojistik anlamında farkları yoktur. İllerarası nakliyatta uzaklık oldukça fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye için sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve emniyetli yapıda bulunması gereklidir. Şirketimizin kullandığı şehirlerarası taşımacılık araçları, dayanıklı ve güvencelidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne demektir? Nasıl Neticelendirilir?

Günümüz nakliyat teknolojisinin müspet yönde şekillenmesiyle, kapalı kasa araçların kullanışlılığı ve güvenliği fazlalaşmıştır. Şehirler Arası Taşıma kapsamında, çeşitli araçları kullanmakta olan firmamız, süratli ve emniyetli nakliyat işlemleri servis etmektedir. Memleketimizin tüm illerine illerarası taşıma hizmeti sunan teşekkülümüz, müşterilerimizin taleplerine en sağlam şekilde cevap verebilmek hususunda, lüzumlu olabilecek tüm şartları yerine getirmektedir. İllerarası evden eve nakliye hizmetlerinde, eğitimli bir kadro çalışmaktadır. Bununla beraber şirketimizin kullandığı üstün operasyonlar çerçevesinde en sağlam eşya taşıma işleri icra edilmektedir.

Şehirler arası Lojistik Kapsamı?

Eksper hizmetiyle taşıma süreçleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından belirlenir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde ev eşyaları sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşyaların kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ve diğer tüm eşyaların paketlenmesi aşamasından sonra, asansörle çelik kasalı taşıma aracına, tüm eşyalar yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar yüklenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları indirilir.

Kapalı kasa araçlarımızın ev eşyası nakil faaliyeti amacıyla özgün bir biçimde üretilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam olarak sağlanmaktadır.

Organizasyonumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti potansiyelimizin esas kaynağıdır.

İllerarası nakliyat faaliyet alanında, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama hizmetleri özeldir. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla yerleşilecek yörenin genel durumu düşünülür ve bunlara göre ambalajlama işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlamadan sonra istifleme süreci gerçekleştirilir. Dikkatle icra edilen ambalajlama ve istifleme sayesinde eşyalar tahribat almamaktadır. Şehirler arası nakliye konusunda mecburiyet arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz eğitimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan bireylerdir. Kurumumuzun ve kadromuzun sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yolda olabilecek tüm resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm işlemlerde tedbirli davranmaktadır.

Şehirler arası taşıma fiyatları, gidilecek ilin uzaklığı, kapalı kasalı vasıtanın özellikleri, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzedebilir. Firmamız, şehirler arası nakliyat hakkında son derece makul bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Karşıyaka Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Giray GÜNDÜZ

  Karşıyaka içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmetleri var olan firmaları karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Karşıyaka'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Selçuk KARAKUM

  Karşıyaka'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemin taşımacılık işini Karşıyaka Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mahmut bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Leman ULUTAŞ

  Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Karşıyaka'dan Ordu'ya taşıdım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye mevzuunda iyi organize olmuş bir kuruluş. İleri düzey bir hizmet aldım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce sardılar. Özenli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliye şirketini herkese tavsiye ederim.