Ofis Taşıma

Karşıyaka Ofis Taşıma

Şirketimiz Karşıyaka İş yeri Nakliye kuruluşları arasında güçlü kurumsal özelllikleri ve kayıtsız şartsız müşteri tatmini anlayışıyla ciddi firmalardandır.

İş yeri taşımacılığı başka taşımacılık çeşitlerinden farklı bir kalıpta daha fazla özel ilgi ve tecrübe isteyen bir nakil şeklidir.

İş yeri taşıma hizmetleri mevzuunda firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde herşeyden önce ekspertiz uzmanımız taşınacak yere gelir ve ofisi tetkik eder. Analiz işlemi sonrasında nakil programı yapılır.

Nakil faaliyetleri esnasında naklin daha aktif ve kolay yapılabilmesi adına iş yerinde mevcut bulunan malzemeler odalara ayrılarak nakledilir. Belgelerin bulunduğu dolaplar ve mobilyaların söküm işlemleri nispeten süratli olabilmesi için kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. İşyerinizde mevcut olan bütün materyal avrupadan ithal ettiğimiz özel malzemelere sarılarak paketlenir. Evraklar ve başka malzemeler kolilenerek üzerine lüzumlu olan açıklamalar yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Firmamız büro taşımacılığı hizmetlerini sigorta kapsamına dahil etmektedir.

Karşıyaka Ofis Taşımacılığı sahasında senelerdir lider konumunu muhafaza etmekte olan kuruluşumuz Kardeşler Nakliyat, güven ve sadakat ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Karşıyaka Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Giray GÜNDÜZ

  Karşıyaka içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmetleri var olan firmaları karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Karşıyaka'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Selçuk KARAKUM

  Karşıyaka'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemin taşımacılık işini Karşıyaka Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mahmut bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Leman ULUTAŞ

  Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Karşıyaka'dan Ordu'ya taşıdım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye mevzuunda iyi organize olmuş bir kuruluş. İleri düzey bir hizmet aldım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce sardılar. Özenli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliye şirketini herkese tavsiye ederim.