Eşya Depolama

Karşıyaka Eşya Depolama

Depolama, işletmemizin sunduğu profesyonel hizmet işlemleri sistematiğinde yer almaktadır. Depolama, muhafaza edilmesi gereken bir eşya çeşidinin (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, evlerinizde mevcut bulunan eşyalar, muhafaza etmeniz gerekli olan fazla eşyalar, koliler vb.) muhafazalı binalarda ve hususi sandıklarda koruma altına alınması sürecidir.

Kurumumuz, Karşıyaka'da ev taşıma ve iş yeri nakliye hizmetleriyle birlikte, hizmet verdiği şahıs ve kurumların istemleri etrafında uygun fiyatlarla belirli süreli eşya muhafazası faaliyetleri de uygulamaktadır. Senelik veya daha fazla süreli eşya koruma anlaşmalarında tek sefere mahsus olmak üzere nakliye ücreti alınmamaktadır.

Günün her saatinde güvenlik sistemleri vasıtası ile korunan depolama merkezlerimiz, yangın, hırsızlık ve benzeri olumsuzluklara karşın da teminat kapsamındadır.

Kurumumuzca tespit edilen eşya eşya depolama fiyatları, ciddi derecede makul derecededir. Daha sonra yeni fiyatlar ilave edilmemektedir. Tüm ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşteri tatmininin esas alındığı depolama hizmetlerinde, gerekli tüm bileşenler şirketimizce hesap edilmiştir.

» İzmir Eşya Depolama

 

Karşıyaka Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Giray GÜNDÜZ

  Karşıyaka içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmetleri var olan firmaları karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Karşıyaka'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Selçuk KARAKUM

  Karşıyaka'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemin taşımacılık işini Karşıyaka Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mahmut bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Leman ULUTAŞ

  Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Karşıyaka'dan Ordu'ya taşıdım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye mevzuunda iyi organize olmuş bir kuruluş. İleri düzey bir hizmet aldım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce sardılar. Özenli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliye şirketini herkese tavsiye ederim.