Karşıyaka Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Karşıyaka Kardeşler nakliyat

Taşıma kapsamında 1969 senesinden bu yana görev ifa ettiğimiz dönem içerisinde oldukça fazla sayıda birey, firma ve kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, bu alanda tercih edilen nakliye kuruluşları içerisinde sayılmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca emniyetli taşımacılık yapan Kardeşler Nakliyat, evveliyatından bu yana etkin bir referans ağı sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat kurumsal altyapısı, şehir içi ve iller arası nakliyat alanlarında faydanıza sunduğu 2 tane 6 tekerli ve 7 adet büyük hacimli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü taşıma faaliyetlerinde faydanıza sunduğu bir tane seyyar asansör aracı, ev eşyası muhafaza hizmetleri için 1200 metrekare dahili alanı mevcut olan, güvenlikli antreposu ve aynı zamanda nakliyesi yapılacak her materyal ve eşya konseptine elverişli seçilmiş paketleme malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Ayrıca şirketimizin, hizmet sağladığı şahıs ve kurumların taşınma istemlerine sorunsuz yanıt verebilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personel ekibi mevcuttur.

"İdeal Kalite, Mükemmel Hizmet" vecizesiyle, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, müşterilerinin taleplerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını esas hareket tarzı bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Karşıyaka Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Giray GÜNDÜZ

  Karşıyaka içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmetleri var olan firmaları karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Karşıyaka'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Selçuk KARAKUM

  Karşıyaka'da ikamette bulunduğum 2+2 dairemin taşımacılık işini Karşıyaka Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mahmut bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Leman ULUTAŞ

  Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Karşıyaka'dan Ordu'ya taşıdım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye mevzuunda iyi organize olmuş bir kuruluş. İleri düzey bir hizmet aldım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce sardılar. Özenli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliye şirketini herkese tavsiye ederim.